Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website gebruikt cookies en verzamelt daarmee informatie over het gebruik van de website om deze te analyseren en om er voor te zorgen dat je voor jou relevante informatie en advertenties te zien krijgt. Door hiernaast op akkoord te klikken, geef je aan akkoord te zijn met het gebruik van cookies en het verzamelen van informatie aan de hand daarvan door ons en door derden.

Akkoord
Niet akkoord

Autopoetser: kom ons team versterken!

Autopoetser: kom ons team versterken!

15 juni 2021

Houd jij van mooie auto’s en wil jij er graag voor zorgen dat iedere auto er als nieuw blijft uitzien? 

Wij zoeken versterking van ons team. Heb jij ervaring met het handwassen, polijsten en poetsen van auto’s en wil jij fulltime aan de slag met de mooiste auto’s van het Gooi en omstreken? Wij leren je graag kennen! Stuur een e-mail naar Wesly van Londen via info@icleancarpolish.nl

Copyright © iClean car polish  |  Website: Pencilblocks  |  Webdesign: Pencilpoint - creatief in vorm & inhoud